Hlavní navigace

Diváci Eurosportu si budou moci užít zákulisí zimní olympiády i na Snapchatu

20. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Eurosport
Stanice Eurosport se domluvila se společností Snap na strategickém partnerství pro Zimní olympijské hry 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu.

Diváci budou moci sledovat zákulisní dění v celé řadě olympijských disciplín, jakými jsou například snowboarding, sjezdové a freestyle lyžování a lední hokej. Získají ale také přístup k unikátnímu obsahu se sportovci a dalšími osobnostmi, které fanoušky zajímají.Partnerství mezi Eurosportem a Snapchatem bude obsahovat také každodenní seriál Naše příběhy, tedy videosnapy odesílané uživateli Snapchatu, a dále Příběhy vydavatelů, podobné článkům z časopisů, které vytvoří Eurosport zvlášť pro zimní olympijské hry. 

Sérii Naše příběhy bude připravovat specializovaný tým redaktorů Snapchatu, který bude využívat videozáznamy olympijských her od Eurosportu. Prodejní týmy společnosti Discovery tak nabídnou zadavatelům z celé Evropy příležitost oslovit širší, mladší a více digitálně zaměřenou komunitu prostřednictvím balíčků Snap Ad.  

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).