Hlavní navigace

Diváci HBO se mohou těšit příští rok na dokumenty i show Na stojáka

15. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 12. 2008

Pro příští rok si HBO připravilo pro své diváky dokumentární filmy z vlastní produkce i více dílů stand up comedy show Na stojáka. Dále budou k vidění původní seriály, a to True Blood, Californication II., Malá Velká Británie v USA, Naprosto dokonalé a další. V příštím roce budeme zdvojnásobovat počet epizod na dva premiérové díly měsíčně, uvedl k show Na stojáka výkonný ředitel HBO ČR Ondřej Zach. Dalším z nosných pilířů budou dokumenty. Vítězný snímek o dokument Bez cenzury, Erotic nation, se už nyní natáčí a odvysílán bude v roce 2009 na podzim.

CIF - osobnosti

ČTĚTE TAKÉ: České pořady HBO by se mohly objevit na Streamu

V příštím roce televize uvede dokument Prázdniny v KLDR, na kterém spolupracovala se společností Negativ. Ze seriálů pocházejících z produkce mateřské HBO si česká pobočka HBO nejvíce slibuje od seriálu True Blood. Co se týče případného vlivu celosvětové finanční krize, podle Zacha je na tom HBO jako placený filmový kanál lépe než terestrické televize, které jsou závislé na reklamě. Dopad není a neměl by být tak přímočarý, jako je dopad na terestrické stanice, uvedl minulý týden při představení novinek filmového kanálu HBO Ondřej Zach.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).