Hlavní navigace

Dlouholetý mluvčí UPC František Malina nyní hovoří za telekomunikační úřad ČTÚ

29. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 12. 2011

František Malina, který téměř do konce minulého měsíce působil jako tiskový mluvčí největšího kabelového operátora u nás, společnosti UPC Česká republika, nastoupil do nového působiště. Od prosince vykonává stejnou pozici, ovšem v Českém telekomunikačním úřadě (ČTÚ). Poprvé se z tohoto místa ozval novinářům dnes, kdy je referoval o připravované aukci kmitočtů v pásmech 800, 1800 a 2600 MHz.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Dlouholetý mluvčí UPC František Malina skončil, důvody firma nesdělila

Malina působil u kabelového operátora UPC dlouhých 14 let. Důvody k jeho odchodu v listopadu společnost nekomentovala. Sám Malina pak jen k opuštění pozice tiskového mluvčího uvedl: Odmítl jsem pomalou „smrt“, tj. organizační změny a dva měsíce výpovědní lhůty a zvolil „smrt“ okamžitou, s níž jsou spojeny i méně příjemné věci jako vrácení mobilu, uzavření počítače, atd. ČTÚ byl bez tiskového mluvčího dlouho. V dubnu loňského roku tuto pozici opustila bývalá televizní tvář Dana Eklová (dříve Marklíková), která v současné době působí jako místopředsedkyně Rady České televize.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).