Hlavní navigace

Máte poslední šanci vyhrát iPad nebo Kindle

31. 8. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Dnes máte poslední možnost zúčastnit se soutěže o Apple iPad 2 WiFi, 32GB, v černém provedení, čtečku elektronických knih Amazon Kindle 3 (4 GB paměť, WiFi) a devět tisícikorunových poukazů na nákup knih v knihkupectví Kanzelsberger. Stačí když si do konce srpna zřídítě účet u služby MojeID prostřednictvím libovolného webu vydavatelství Internet Info a alespoň jednou se tímto účtem k libovolnému webu vydavatelství Internet Info přihlásíte. Vylosování výherců proběhne 1. 9. 2011 a výherci budou…

Dnes máte poslední možnost zúčastnit se soutěže o Apple iPad 2 WiFi, 32GB, v černém provedení, čtečku elektronických knih Amazon Kindle 3 (4 GB paměť, WiFi) a devět tisícikorunových poukazů na nákup knih v knihkupectví Kanzelsberger.

Stačí když si do konce srpna zřídítě účet u služby MojeID prostřednictvím libovolného webu vydavatelství Internet Info a alespoň jednou se tímto účtem k libovolnému webu vydavatelství Internet Info přihlásíte. Vylosování výherců proběhne 1. 9. 2011 a výherci budou informování e-mailem na adresu uvedenou při registraci účtu mojeID nejpozději do 7 dnů od slosování.

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.