Hlavní navigace

Dnes prý už s pořadem Comedy Club žádné potíže nebudou

2. 5. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Prima Comedy Central
Stanici Prima Comedy Central minulé pondělí díky lokální produkci solidně narostla sledovanost. Dnes půjde druhý díl a bude i o sexu s buddhistou.

Premiérový pořad Comedy Club dokázal v pondělí 25. dubna stanici Prima Comedy Central vytáhnout na jeden z nejlepších podílů na publiku, jaké kdy měla, na 1,64 %. První díl sledovalo 45 tisíc diváků v obecné cílové skupině starších patnácti let a v TOP 5 za kanál, jak můžete vidět na odchyceném snímku z článku z předplatitelské sekce, byl pořad naprosto jasnou jedničkou. Výborně si vedl i u mladšího publika v kategorii 15–54, kde si dokonce připsal podíl na publiku ve výši 2,48 %. Ostatně šlo také o první pořad této stanice připravovaný v České republice, a to tam ještě nebyla „klasická blondýna“…

Jedna vystoupí dnes, a i když nevím, zda bude předvádět „klasickou“, či „neklasickou“, rozhodně to bude změna. Lucka Macháčková totiž popíše svůj dosavadní partnerský život s klidným buddhistou. A jak sama říká: takový vztah zní možná idylicky, ale mít sex s někým, kdo u toho vypadá, že medituje, je vlastně celkem peklo.

ČTĚTE TAKÉ: Prima Comedy Central dnes představí lokální produkci. Uvidíte i Lukáše Pavláska

Prima Comedy Central - sledovanost 1. dílu lokálního pořadu Comedy Club, 25. dubna 2016.
Autor: Bohumil Herwig, zdroj: ATO – Nielsen Admosphere

Prima Comedy Central – sledovanost 1. dílu lokálního pořadu Comedy Club, 25. dubna 2016.

A potíže? Jak nám sdělil jeden z našich čtenářů s nickem Malata1 (děkujeme!), pořad Comedy Club měl minulé pondělí při své premiéře značné problémy s obrazovým formátem. Malata1 přesně píše: Tak to byl obrazový zážitek. Pořad natáčený jako 16:9 byl odvysílán nějakým šíleným způsobem, nejspíše jako domnělé 4:3 vyříznuté na 14:9.

ebf - tip do článku - debata

V krátkém rozhovoru minulý týden jsme byli ujištěni, že se vše řeší, oficiální vyjádření dorazilo před okamžikem a píše se v něm, že Premiérový díl byl bohužel narušen technickým problémem. V důsledku chybného nastavení přenosu obrazu byl celý obraz nastaven ve špatném poměru stran. Při zapnutí pořadu v televizi s poměrem stran 16:9 se pak celý obraz roztáhl a některé části záběru byly v důsledku toho oříznuty. Za technické potíže jsme se omluvili prostřednictvím našeho Facebooku a umístili jsme celé video s premiérovým dílem na náš web.

Druhý díl pořadu Comedy Club můžete sledovat dnes večer od 22:00 hod. na stanici Prima Comedy Central.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).