Hlavní navigace

Dnes startuje Mordparta II. Připomeňme si ji fotogalerií

9. 4. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ I VIDEO – První díl druhé řady uvidí diváci na Primě ve 20:15 a k řešení bude vražda soukromého detektiva.

Aby Markéta Plánková v druhé řadě Mordparty vypadala stejně jako v té první, musela před kameru v zrzavé paruce, protože je ve skutečnosti znovu plavovláska.

Markétu jsme nechali už v první řadě ostříhat na mikádo a obarvit nazrzavo, předtím byla blondýna. Jako vyšetřovatelka měla hned od začátku působit trošku drsně, což její zrzavý účes podtrhoval. Nosila buď mikádo, nebo vlasy do culíku. Postavu jsme líčili jako ženu, která chodí upravená, ale ne přehnaně nalíčená, která neřeší, jestli má dokonalý make-up, řekla maskérka, které se o Markétu stará od začátku natáčení Mordparty.

NAPSALI JSME: ČT chystá vlastní „Expozituru“. S Ondřejem Vetchým a pracovním názvem Mordparta

Mordparta a drsná kriminalistka Markéta Plánková

Mordparta je tak trochu podchlazený 87. revír, zasazený do pražských reálií

Drsná vyšetřovatelka se z vězení dostává hned v prvním díle druhé řady, herec Radim Fiala v něm ale zůstane ve všech osmi.

Mého manžela obvinili z vraždy a mě jako spolupachatele. Druhá série začíná tak, že mě jako vyšetřovatelku Naďu nakonec propustí z vězení. V druhé sérii jsme točili hodně s Radimem Fialou, který je ale zavřený ve vězení v malé cele, a musím říct, že ten prostor je hodně stísněný, lituje kolegu Markéta.

Scény se natáčely letos začátkem února v bývalých vojenských kasárnách v pražském Karlíně a počasí nebylo moc příznivé. Ani uvnitř budovy teplota nepřekročila pět stupňů Celsia.

MMF24

První díl seriálu Mordparta II střídá na Primě výtečně přijatý Temný kraj a běží proti show Tvoje tvář má známý hlas III. ČT1 nasadila detektivní příběh z počátku 20. století, Zádušní oběť s Milanem Kňažkem, Evou Josefíkovou a mj. i Vilmou Cibulkovou.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).