Hlavní navigace

Do Německa expanduje bollywoodská stanice Zee TV, na satelitu bude nekódovaně

20. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Bollywoodská produkce je k dispozici i zájemcům v České republice. Nejsnadnější cestou, jak se k ní dostat, jsou aplikace v chytrých televizorech připojených k internetu.

V polovině letošního roku odstartuje v Německu neplacená televize společnosti Zee Entertainment Enterprises Limited (ZEEL), která bude zaměřená výhradně na bollywoodskou tvorbu, tedy filmy a seriály z prostředí Indie. Expanzi na trh našich západních sousedů oznámil provozovatel stanice prostřednictvím tiskové zprávy. Cílovou skupinou by měly být především ženy ve věku od 19 do 59 let. Stanice se s velkou pravděpodobností objeví i na satelitní pozici 19,2 stupně východně, která je díky družicím Astra stěžejní pro německý trh.

MMF23 tip3

ČTĚTE TAKÉ: Německo zahájilo informační kampaň k přechodu na DVB-T2. Do čtyř let vypne DVB-T

Naše expanze do Německa je důležitým krokem a součástí naší strategie pro mezinárodní růst. Jsme přesvědčení, že trvalá přítomnost na německém trhu nám přinese potenciál dalšího růstu. Publiku jsme schopni přinést zábavu na nejvyšší úrovni. Televizním divákům nabídneme nový atraktivní obsah a obohacení stávající programové nabídky, uvedl Amit Goenka generální ředitel společnosti International Broadcast Business, ZEEL. Nová stanice bude mít k dispozici více než tři a půl tisíce bollywoodských titulů dabovaných do němčiny.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).