Hlavní navigace

Do soutěže o sitcom pro TV Barrandov se přihlásilo 38 uchazečů

Osmatřicet námětů přišlo připravované digitální televizi Barrandov do soutěže na původní český sitcom. Poptávkové řízení vypsal Barrandov 29. června, uzávěrka byla 15. srpna. Vedle námětů televize poptávala také realizaci projektu, který počítá s tím, že sitcom bude vysílaný každý všední den ve večerním čase a bude mít minimálně sto dílů.

WT100 tip v článku Kabátová

Náměty jsou velmi různorodé a jsou situovány například do prostředí vysokoškolské koleje, vesnického fotbalového klubu, psího útulku, maloměstské radnice, supermarketu, seznamovací agentury, soudní síně, rádia vysílajícího „do zdi“, garáže, kde čtyři mladí lidé nacvičují travesty show, soukromé herecké školy nebo maloměstské cukrárny, přiblížil mluvčí Janis Sidovský, který je zároveň ředitelem marketingu a PR televize Barrandov.

Nechybí však ani tradiční a osvědčené prostředí více-generačního rodinného domku, činžovního domu s jeho osobitými nájemníky nebo vojenské základny, dodal. Všechny náměty nyní prostuduje programový ředitel TV Barrandov Přemysl Svora se svým týmem. Výsledek výběrového řízení televize oznámí do 30. srpna. Plnoformátová digitální televize Barrandov plánuje zahájit vysílání 11. ledna 2009.

Našli jste v článku chybu?