Hlavní navigace

Dobrý web zve na konferenci WebTop100

30. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sedmý ročník soutěže WebTop100 směřuje do finále. Odborná porota odevzdala svá hodnocení pro účastníci se necelé dvě stovky firemních webů. Soutěž, která oceňuje kvalitu zpracování firemních internetových prezentací a jejich přínos pro uživatele, pořádají kolegové z konzultačního centra Dobrý web. Kromě zpracování všech výstupů z hodnocení a přípravy sumarizační odborné studie, kterou získají všechny firmy přihlášené do soutěže, v těchto dnech aktivně připravujeme program každoroční odborné…

Sedmý ročník soutěže WebTop100 směřuje do finále. Odborná porota odevzdala svá hodnocení pro účastníci se necelé dvě stovky firemních webů. Soutěž, která oceňuje kvalitu zpracování firemních internetových prezentací a jejich přínos pro uživatele, pořádají kolegové z konzultačního centra Dobrý web. Kromě zpracování všech výstupů z hodnocení a přípravy sumarizační odborné studie, kterou získají všechny firmy přihlášené do soutěže, v těchto dnech aktivně připravujeme program každoroční odborné konference. Rádi bychom účastníkům opět více přiblížili nové možnosti firemní propagace prostřednictvím Internetu a ukázali jim nové trendy, říká Luboš Plotěný, vedoucí Dobrého webu.

Z témat konference: web jako marketingový nástroj, způsoby oslovení uživatelů, které ještě neznáte či kritická místa webu, kde ztrácíte potenciální zákazníky. Řeč také bude o tom, jakým směrem se weby českých firem za poslední rok posunuly nebo jakých chyb se tvůrci webů stále dopouštějí. Na konferenci vystoupí mimo jiné Jaroslav Bengl z Googlu, Lukáš Kokočka ze Seznamu, Martin Rozhoň z firmy Vivantis, Eva Štípková z Vodafonu či Michal Tůma ze společnosti Invia. Samozřejmě vystoupí i předsedkyně odborné poroty Dana Bérová. Akce se koná v Konferenčním centru City (Na Strži 65, Praha 4 – Pankrác) dne 30. října od 9:00 do cca 17:00. Zájemci se mohou registrovat již nyní. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).