Hlavní navigace

Dohoda Skylinku a STV o HD vysílání ze satelitu je na spadnutí

19. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 1. 2010

Satelitní diváci s kartou Skylink a aktivovaným slovenským regionem mají velkou naději, že uvidí na třetím programu STV olympijské hry ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Serveru DigiZone.cz to potvrdil PR manažer Dvojky a Trojky Branislav Šanta. Informaci ohledně HD vysílání Trojky vám mohu potvrdit, konstatoval Šanta. Pak ale nakonec své vyjádření zvážil a dodal, že se s ním zatím počítá.

K TÉMATU: Slovenská televize chce vysílat na satelitu olympiádu v HD

Konečné rozhodnutí v této věci by mělo padnout koncem týdne, sdělil našemu webu PR manažer Dvojky a Trojky. Jednání se Slovenskou televizí v pokročilé fázi potvrdil serveru DigiZone i výkonný ředitel Skylinku Jaromír Glisník s tím, že ale definitivní rozhodnutí skutečně ještě nepadlo. V případě, že se Trojka v HD rozlišení ve Skylinku objeví, bude šířena na stávající pozici kanálu BeBe TV HD, který je nabízen prozatím jako promo. Po OH by se stanice na svou pozici pravděpodobně opět vrátila.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).