Hlavní navigace

Dokumentární kanál Discovery Travel & Living končí. Nahrazuje ho stanice TLC

11. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dokumentární kanál Discovery & Living zmizí na konci tohoto měsíce z nabídky českých a slovenských operátorů. Společnost Discovery Networks ho nahrazuje kanálem TLC.

Společnost Discovery Networks postupně stahuje ze všech trhů, na kterých působí, dokumentární kanál Discovery & Living. Na konci tohoto měsíce se tak stane i v České republice a na Slovensku. Serveru DigiZone.cz to potvrdila Tereza Balatková ze společnosti Ewing Public Relations, která kanály Discovery Networks na našem trhu zastupuje. Program je u operátorů nahrazován novou stanicí TLC.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: Discovery spustí 1. září v Česku a na Slovensku nový ženský kanál TLC

Tematická televize TLC vznikla k pětadvacetinám společnosti Discovery Communications a je věnovaná především ženám. V regionu střední Evropy je program dostupný od druhé poloviny loňského roku. Co se týká obsahu, stanice je zaměřena na životní styl, reality show a zábavní pořady. TLC je v současné době nejrychleji rostoucí zábavní kanál v USA. Spuštěn bude celkem na 75 trzích po celém světě a do jara 2011 se dostane do 100 milionů domácností, uvedla při příležitosti spuštění stanice v roce 2010 generální manažerka Discovery Networks Central Europe Katarzyna Kieli.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).