Hlavní navigace

Doména pizza.com prodána za 2,6 milionu dolarů

Jiří Macich ml.

Před týdnem jsme vás informovali, že doména pizza.com šla do internetové aukce. Nakonec byla vydražena za 2,6 milionu dolarů (vyvolávací cena byla sto dolarů). Její dosavadní držitel Chris Clark si jí registroval už v roce 1994, tedy v době, kdy o volné atraktivní domény nebyla zdaleka taková nouze jako dnes. Pizza.com se rozhodl prodat, když zjistil, že v roce 2006 byla doména vodka.com odprodána za tři miliony dolarů. Teď jen podle svých slov lituje, že si v 90. letech neregistroval více…

Před týdnem jsme vás informovali, že doména pizza.com šla do internetové aukce. Nakonec byla vydražena za 2,6 milionu dolarů (vyvolávací cena byla sto dolarů). Její dosavadní držitel Chris Clark si jí registroval už v roce 1994, tedy v době, kdy o volné atraktivní domény nebyla zdaleka taková nouze jako dnes. Pizza.com se rozhodl prodat, když zjistil, že v roce 2006 byla doména vodka.com odprodána za tři miliony dolarů. Teď jen podle svých slov lituje, že si v 90. letech neregistroval více podobných domén. (BBC News)

Našli jste v článku chybu?
7. 4. 2008 13:16
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ale pro vydavatele tiskových zpráv je je zase výhodou, že tiskové zprávy nemusí Macich ověřovat i kdyby taková tisková zpráva porušovala fyzikální zákony :-)
7. 4. 2008 12:44
... (neregistrovaný)
no teda?... http://www.novinky.cz/clanek/136920-muz-prodal-za-2-6-milionu-dolaru-domenu-pizza-com.html