Hlavní navigace

Dráhy nabídnou levné internetové jízdenky do zahraničí

Karel Wolf

České dráhy od prvního července nabídnou levnější jízdenky do Maďarska, Německa a Rakouska. Ceny tarifů se budou od těch současných lišit o několik stovek korun, podmínkou ovšem bude jejich nákup přes Internet nebo telefon a to nejpozději tři dny před odjezdem. Nabídky platí na všechny přímé vlaky EuroCity a v ceně má zákazník automaticky zdarma rezervaci místa, uvedl pro ČTK mluvčí ČD Ondřej Kubala. Jedinou podmínkou vedle včasné rezervace je také místo odjezdu v České republice. České dráhy…

Doba čtení: 1 minuta

České dráhy od prvního července nabídnou levnější jízdenky do Maďarska, Německa a Rakouska. Ceny tarifů se budou od těch současných lišit o několik stovek korun, podmínkou ovšem bude jejich nákup přes Internet nebo telefon a to nejpozději tři dny před odjezdem.

Nabídky platí na všechny přímé vlaky EuroCity a v ceně má zákazník automaticky zdarma rezervaci místa, uvedl pro ČTK mluvčí ČD Ondřej Kubala. Jedinou podmínkou vedle včasné rezervace je také místo odjezdu v České republice. České dráhy se tak snaží přibližovat konkurenční cenové nabídce autobusových dopravců. Vlakovou jízdenku z Prahy do Vídně tak bude například možné koupit za necelých 500 korun namísto dosavadních 820 Kč. (Finanční noviny)

Našli jste v článku chybu?