Hlavní navigace

Drsnej Polda podruhé

7. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ VIDEO A FOTOGALERIE – Ve 20:15 startuje druhá řada seriálu Polda opět s Davidem Matáskem v titulní roli.

I v nových dílech bude jeho Michal Bříza řešit nejrůznější zločiny a jednou dokonce zachraňovat sebevraha. Podobné se zdá být i vše ostatní: stará Volha jménem Carevna, zásady a slabosti a hlavně svérázný přístup ke všemu kolem něj.

První série minulý rok vykázala – po čtyřech dílech – v obecné divácké skupině 15+ v průměru 724 500 diváků a v mladší kategorii, 15–54, pak 316 500 diváků (data ke 14. 11. 2016). O měsíc později, už po osmi dílech, to bylo 840 500 diváků (15+), resp. 363 625 (15–54).

NAPSALI JSME: Polda – když retro, tak takhle! (recenze)

Prima zveřejnila první snímky k novému seriálu Polda

Polda se skokově posunul. Stal se jedničkou večera

K malému posunu ale přece jen dojde, a to u jeho vztahu k moderním technologiím… Michal už umí s mobilem, a dokonce má smartphone. Má i počítač, ale namísto toho, aby se v něm hrabal, to vyřeší jinak, prozrazuje David Matásek, představitel hlavní role.

ICTZ23

Druhá série přímo navazuje na poslední díl první řady. A i když se v závěru Michal Bříza s psycholožkou Táňou v podání Jany Kolesárové vášnivě políbí, nadále si udržují odstup a případné jiskření maskují sarkasmem.

Tam, kde to skončilo, tam navážeme. Vlastně není ani jasné, jestli to mělo něco znamenat, jestli je to začátek něčeho nového, nebo konec toho starého. To už necháme na divácích, říká David Matásek alias poslední férový polda.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.