Hlavní navigace

Druhá řada Farmáře končila s 840 tisíci diváky, Prima vyhlásila casting na třetí

15. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do třetí řady reality show Farmář hledá ženu se mohou hlásit i ženy – farmářky. Prima zatím nesdělila, kdy ji chce nasadit do vysílání, pravděpodobné je ale příští jaro.

Casting na farmáře a farmářky do třetí řady reality show Farmář hledá ženu vyhlásila v pondělí Prima family. Právě v tento den odvysílala závěrečný díl druhé řady tohoto pořadu, který sledovalo nadprůměrných 840 tisíc diváků. V podílu na publiku dosáhla poslední část Farmáře rovněž nadprůměrné hodnoty 24,87 procenta a porazila souběžně vysílaný přenos rozhodnutí v pěvecké show Hlas Česko Slovenska na Nově.

K TÉMATU: Farma bude hlavním letním tahákem Novy. Má oslovit i nové inzerenty

„Zatímco naši farmáři ještě hledají svou osudovou ženu, svému životnímu štěstí můžete pomoci i vy. Pokud jste osamělý farmář anebo také osamělá farmářka ve věku 18–65 let, dáme vám šanci najít velikou lásku a možná i partnera na celý život. Přihlaste se do třetí řady reality show „Farmář hledá ženu“,“ vyzývá Prima family na svém webu.

CIF23

ČTĚTE TAKÉ: Farmář hledá ženu na Primě family sledovanější než Hlas Česko Slovenska

Druhá řada Farmáře byla pro Primu úspěšnější než první, která už sama o sobě dosáhla nadprůměrných výsledků. Formát se tedy na druhé nejsledovanější české televizi etabloval a těžit z jeho úspěšnosti chce i konkurenční Nova, která od 25. června nasadí do vysílání podobnou reality show Farma (tu už v třetí řadě úspěšně vysílá její sesterská televize Markíza na Slovensku).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).