Hlavní navigace

Druhou řadu Terapie uvidí diváci HBO ještě letos na podzim

20. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 3. 2012

Pokračování kritiky i diváky vysoce hodnoceného prvního původního seriálu Terapie, který vysílal loni koncem roku filmový kanál HBO, se má na obrazovkách této stanice objevit už na podzim letošního roku. Serveru DigiZone.cz to sdělila tisková mluvčí společnosti HBO Česká republika Pavla Brožková. Pokud se nestane nic nepředvídatelného, druhá řada Terapie by se měla začít natáčet v květnu.

Marketing Meeting balicek

K TÉMATU: HBO zpeněží úspěch seriálu Terapie. V dubnu ho vydá na DVD

Jak již bylo dříve avizováno, pokračování seriálu z prostředí psychoterapeutické ordinace bude mít méně dílů, než tomu bylo u první řady. Druhá sezóna Terapie má mít 35 částí. V hlavní roli se opět objeví Karel Roden, představitelé vedlejších postav však zatím zůstávají utajeny. Další postavy ohlásíme pravděpodobně až z první klapkou, protože v tuto chvíli probíhají castingy, sdělila našemu webu Brožková. Na druhé řadě Terapie se opět podílí stejný tvůrčí tým, posílila ho však režisérka Lenka Wimmerová, a to jako hlavní supervisor. Větší prostor mají dostat tentokrát exteriéry, hlavním dějištěm však bude nadále ordinace Marka Pošty.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).