Hlavní navigace

Druhý původní pořad na Fandovi po Red News: Nova přichází s Digiportem

19. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GALERIE A VIDEO – Nový magazín o digitálních technologiích bude moderovat Veronika Hong, herečka z filmu Czech Made Man. Pořad dostane vysílací čas v sobotu podvečer.

Nový původní magazín věnovaný digitálním technologiím začne tuto sobotu 23. února vysílat Fanda, tematický kanál Novy zaměřený na muže. Jde teprve o druhý pořad vlastní výroby na této televizi po lechtivých zprávách Red News. “Jak název napovídá, pořad je určen především pro ty, kteří se zajímají o dynamický svět digitálních technologií. Digiport ocení nejširší skupina diváků, která se s těmito technologiemi uživatelsky setkává v každodenním životě,” přiblížil PR koordinátor Fandy a Novy Sport Radim Mana.

K TÉMATU: Nova chce spustit Fandu v HD verzi. Přípravy na jeho distribuci finišují

cyber-obecný tip

Televize dá magazínu prostor o sobotních podvečerech od 17:40 hod., moderování Digiportu se ujme Veronika Hong. Ta se v minulosti objevila v českém filmu Czech Made Man. V pořadu bude všechny technologické vychytávky testovat na vlastní kůži. Nova magazín využije pro product placement, bude v něm radit s nákupy nového notebooku, digitálního fotoaparátu nebo mobilu, příslušenství, programů a počítačových her. Částečně se tedy bude krýt s pořadem Re-Play na konkurenční Primě Cool.

„Digiport je pořad pro všechny, kteří jsou zvědaví, co nového a zajímavého se děje ve světě moderních technologií. Rozhodně není určen jen pro muže. Už pomalu přestává platit stereotyp, že ženy technice nerozumí, a proto věřím, že si najde i své divačky. Snažíme se, aby všemu, co v pořadu zazní, rozuměl i laik nebo klasický spotřebitel a aby to diváky hlavně bavilo,“ vysvětlila Veronika Hong. Každé vydání magazínu bude tvořit čtyři nebo pět krátkých reportáží s testy výrobků, recenzemi, návštěvami veletrhů, ale také rozhovory. Reprízy Digiportu naplánoval Fanda na nedělní rána od 8 hodin.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.