Hlavní navigace

Duel mezi Viktorií Plzeň a Rosenborgem Trondheim nakonec na Sportu 2

26. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 7. 2011

AKTUALIZOVÁNO 17:23 Zápas třetího předkola Ligy mistrů mezi Viktorií Plzeň a Rosenborgem Trondheim, který se původně neměl na tuzemských obrazovkách vůbec objevit, nakonec odvysílá kabelový a satelitní kanál Sport 2. Oznámila to společnost Chello Central Europe, která je jeho provozovatelem. Duel, po kterém se poslední dny tuzemští sportovní fanoušci často poptávali na diskusních fórech, bude odvysílán zítra od 20:30.

ux tip do článku

Už druhým rokem diváci SportTV pravidelně sledují nedělní přímé přenosy z Gambrinus ligy. Nyní umožníme domácím fotbalovým fanouškům prožít středeční boj českého mistra také na mezinárodní úrovni, konstatoval oblastní manažer Chello Central Europe Aleš Fabík. Plzeňské fotbalisty nečeká v Norsku rozhodně jednoduchá úloha, protože Rosenborg je zkušeným klubem, který dokázal v minulosti na San Siru porazit i fenomenální AC Milán, dodal při této příležitosti senior manager stejné společnosti Jakub Švestka.

AKTUALIZACE 17:23 – SportTV původně plánovala duel nasadit na kanál Sport 1, ale nakonec ho odvysílá sesterská stanice Sport 2. Informovala o tom společnost Chello Central Europe.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).