Hlavní navigace

Dva nové kanály ze skupiny JOJ u Digi CZ

Bohumil Herwig

UVNITŘ PARAMETRY – Provozovatel satelitní Nové Digi TV a internetové Digi2GO se dohodl se společností Axocom, která u nás skupinu JOJ zastupuje, na zařazení JOJ Cinema a JOJ Family do nabídky.

Doba čtení: 1 minuta

Základní balíček satelitní Nové Digi TV ode dneška obohatí plnoformátová JOJ Family, do rozšířeného balíčku Extra zase přibude filmový kanál JOJ Cinema. Internetová Digi2GO zařadí oba kanály do nabídky v úterý 4. října.

Na JOJ Family je možné sledovat filmy a seriály různých žánrů a také populární česko-slovenské pořady, jako třeba Česko Slovensko má talent. JOJ Cinema pak celý den vysílá filmy nepřerušované reklamou a tento měsíc nabídne například premiéry snímků Je prostě báječná nebo Pád Londýna.

K TÉMATU: JOJ Family spustila ostré vysílání

JOJ Cinema HD už vysílá v rámci DVB-T2

JOJ Family najdou zákazníci satelitní Nové Digi TV vybavení set-top boxem Kaon na programové pozici 19 namísto stanice Óčko TV, která se přesouvá na pozici 84. JOJ Cinema se v balíčku Extra objeví na pozici 36. Pokud využíváte internetové Digi2GO, najdete v úterý JOJ Family mezi stanicemi Barrandov plus a Óčko TV, JOJ Cinema pak na mezi Golf Channel a HBO.

Provozovatel satelitní platformy upozorňuje, že pokud se kanály nenaladí automaticky, je zapotřebí restartovat set-top box, majitelé CA modulů musí provést manuální ladění podle níže uvedených údajů.

Parametry pro naladění JOJ Family: 1W, 12380 MHz, Vertical, 5/6, 28000, DVB-S2, 8PSK.

Parametry pro naladění JOJ Cinema: 1W, 12053 MHz, Horizontal, 3/4, 30000, DVB-S2, 8PSK.

Našli jste v článku chybu?