Hlavní navigace

Dva nové kanály ze skupiny JOJ u Digi CZ

1. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ PARAMETRY – Provozovatel satelitní Nové Digi TV a internetové Digi2GO se dohodl se společností Axocom, která u nás skupinu JOJ zastupuje, na zařazení JOJ Cinema a JOJ Family do nabídky.

Základní balíček satelitní Nové Digi TV ode dneška obohatí plnoformátová JOJ Family, do rozšířeného balíčku Extra zase přibude filmový kanál JOJ Cinema. Internetová Digi2GO zařadí oba kanály do nabídky v úterý 4. října.

Na JOJ Family je možné sledovat filmy a seriály různých žánrů a také populární česko-slovenské pořady, jako třeba Česko Slovensko má talent. JOJ Cinema pak celý den vysílá filmy nepřerušované reklamou a tento měsíc nabídne například premiéry snímků Je prostě báječná nebo Pád Londýna.

K TÉMATU: JOJ Family spustila ostré vysílání

JOJ Cinema HD už vysílá v rámci DVB-T2

JOJ Family najdou zákazníci satelitní Nové Digi TV vybavení set-top boxem Kaon na programové pozici 19 namísto stanice Óčko TV, která se přesouvá na pozici 84. JOJ Cinema se v balíčku Extra objeví na pozici 36. Pokud využíváte internetové Digi2GO, najdete v úterý JOJ Family mezi stanicemi Barrandov plus a Óčko TV, JOJ Cinema pak na mezi Golf Channel a HBO.

Provozovatel satelitní platformy upozorňuje, že pokud se kanály nenaladí automaticky, je zapotřebí restartovat set-top box, majitelé CA modulů musí provést manuální ladění podle níže uvedených údajů.

MM socky3

Parametry pro naladění JOJ Family: 1W, 12380 MHz, Vertical, 5/6, 28000, DVB-S2, 8PSK.

Parametry pro naladění JOJ Cinema: 1W, 12053 MHz, Horizontal, 3/4, 30000, DVB-S2, 8PSK.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.