Hlavní navigace

Dvacet nejhorších funkcí Windows v jejich historii

Jiří Macich ml.

Redaktoři amerického magazínu PC World jsou známí svou téměř až posedlostí různými žebříčky, často velmi diskutabilními. Tentokrát si vzali na mušku Windows a sestavili přehled dvaceti nejhorších funkcí tohoto nejrozšířenějšího operačního systému. Najdeme v něm kreslící program z Windows 3.x, grafické rozhraní Aero z Windows Vista, hledání souborů z Windows XP, systémový registr, User Account Control z Windows Vista, Internet Explorer 6 a ActiveX, program Windows Genuine Advantage (Výhody…

Redaktoři amerického magazínu PC World jsou známí svou téměř až posedlostí různými žebříčky, často velmi diskutabilními. Tentokrát si vzali na mušku Windows a sestavili přehled dvaceti nejhorších funkcí tohoto nejrozšířenějšího operačního systému.

Najdeme v něm kreslící program z Windows 3.x, grafické rozhraní Aero z Windows Vista, hledání souborů z Windows XP, systémový registr, User Account Control z Windows Vista, Internet Explorer 6 a ActiveX, program Windows Genuine Advantage (Výhody legálních Windows), podporu USB ve Windows 95, Průzkumníka, Microsoft Network alias MSN, funkci Active Desktop a podobně. A co je podle vás vůbec nejhorší funkce ve Windows?

Našli jste v článku chybu?
14. 2. 2010 11:51
Dibur_X (neregistrovaný)
Odporny jak odbory? Hmm. Tak az budeš jednou pracovat ve větší společnosti a zaměstnavatel ti řekne buď tu budeš dvanact hodin každý den, nebo poletíš, a zapomeň na náhradní volno. Tak možná pochopíš proč máme v zákoně něco o existenci, stavek, odborů a tak podobně.
14. 2. 2010 11:32
Dibur_X (neregistrovaný)
Sice reaguji Skoro 3 roky post, ale naprosto s tebou souhlasím. Nechápu jak někdo tohle může nevidět. Jsem uživatel, linuxu i windows zároveň. Proč windows? Duvod jeden je, že dělám testera a musím testovat věci na windows. Duvod dva je, že hodně her pustím jen pod windows! Za což si mužou vyrobci her, grafických karet,... (ne linux). Linuxová komunita se snaží maximálně (více než Microsoft), ale když ji nikdo neřekne standardy a specifikace, tak se těžko něco tvoří. To je jako by jste měli p…