Hlavní navigace

Dvorský spletl děkovačku v Telentmanii. Pozdravil diváky TV JOJ

6. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

6. 12. 2010

UVNITŘ VIDEO Opernímu zpěvákovi Peteru Dvorskému se nepovedl včerejší výstup ve finále talentové show Talentmania na televizích Markíza a TV Nova. V přímém přenosu, který skončil oproti původnímu plánu téměř o hodinu později, místo ve třiadvacet hodin tedy těsně před půlnocí, kdy měl předat dvanáctileté výherkyni Patricii Janečkové šek na sto padesát tisíc euro, spletl nechtěně děkovací řeč.

KL-nominace

ČTĚTE TAKÉ: Lucie Bílá během přenosu Českého slavíka na Nově zvala diváky na Primu

Peter Dvorský uvedl, že by chtěl poděkovat televizím Markíza a JOJ a aniž by si to uvědomil, pokračoval dále. Všichni byli výrokem Dvorského překvapení, porota byla očividně pobavena, ale zároveň v šoku. Moderátor Leoš Mareš reagoval na situaci okamžitě: Peter, Peter, tušil jsem, že to dáš, řekl mu Mareš. Populární operní zpěvák pak v přenosu přiznal, že si soutěž spletl s tou, která už u našich východních sousedů běžela – Slovensko má talent. Jenže ani ta na konkurenční JOJ neběžela. V roce 2008 ji vysílala Markíza.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.