Hlavní navigace

Dvorský spletl děkovačku v Telentmanii. Pozdravil diváky TV JOJ

6. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
6. 12. 2010

UVNITŘ VIDEO Opernímu zpěvákovi Peteru Dvorskému se nepovedl včerejší výstup ve finále talentové show Talentmania na televizích Markíza a TV Nova. V přímém přenosu, který skončil oproti původnímu plánu téměř o hodinu později, místo ve třiadvacet hodin tedy těsně před půlnocí, kdy měl předat dvanáctileté výherkyni Patricii Janečkové šek na sto padesát tisíc euro, spletl nechtěně děkovací řeč.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

ČTĚTE TAKÉ: Lucie Bílá během přenosu Českého slavíka na Nově zvala diváky na Primu

Peter Dvorský uvedl, že by chtěl poděkovat televizím Markíza a JOJ a aniž by si to uvědomil, pokračoval dále. Všichni byli výrokem Dvorského překvapení, porota byla očividně pobavena, ale zároveň v šoku. Moderátor Leoš Mareš reagoval na situaci okamžitě: Peter, Peter, tušil jsem, že to dáš, řekl mu Mareš. Populární operní zpěvák pak v přenosu přiznal, že si soutěž spletl s tou, která už u našich východních sousedů běžela – Slovensko má talent. Jenže ani ta na konkurenční JOJ neběžela. V roce 2008 ji vysílala Markíza.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).