Hlavní navigace

Echo vybralo na svůj placený projekt 1,5 milionu. Na HitHitu

21. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dalibor Balšínek vyrazil na crowdfundingový server pro 750 tisíc korun. Nakonec odešel s dvojnásobkem.

Nakonec 1 571 377 korun vybral projekt prémiového on-line magazínu Echo PrimeDeník je postavený na autorech časopisu Týdeník Echo a serveru Echo24.cz. Jeho páteří budou komentáře, eseje, analýzy a rozhovory,“ představují autoři nový titul na HitHitu. Předplatitelé budou mít kromě přístupu k článkům i přístup do diskuse. 

Součástí EchoPrime mají být i další placené projekty vydavatelství. Třeba monitoring zpráv z českých médií – Business Monitor24. Zároveň tam budou v archivu všechny texty z Týdeníku Echo a komentáře z Echo24.cz. Rozjet by se měl nejpozději do konce prázdnin. 

MM AI

Kromě výhodnějšího předplatného nabízelo Echo Prime svým podporovatelům možnost si koupit večeři nebo setkání s komentátory média nebo portrét od fotografa Jana Zátorského.

Balšínkovo Echo je tak dalším mediálním projektem, který si na crowdfundingu dokázal vydělat víc než milion korun. Videorozhovory DVTV posbíraly na Startovači od fanoušků přes dva miliony. Cílovou částku, která byla stejná jako u Echa, tedy 750 tisíc, zvládl projekt Daniely Drtinové a Martina Veselovského vybrat za dva dny. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).