Hlavní navigace

Eden Harel, legendární VJ MTV, míří na slovenskou musiq1

Sdílet

Hudební televizi musiq1 ze Slovenska se podařilo pro předávání jejich cen získat jako jednoho z moderátorů hvězdu první velikosti – Eden Harel, která byla v devadesátých letech minulého století jednou z nejpopulárnějších tváří stanice MTV. Sama Harel uvedla, že se na Slovensko velmi těší, protože zde má několik přátel a jsou to skvělí lidé. Velmi se sem těším, konstatovala doslova.

Harel byla VJkou, tak se moderátorům MTV říká, v letech 1994 a 2000. Na tuto hudební televizi nastoupila v pouhých osmnácti letech, ale rázem se stala její nejpopulárnější tváří. Moderovala řadu show. Mezi ty nejznámější patří např. MTV Select, Dance Chart a European Top 20. Eden Harel má také zkušenosti jako moderátorka Miss World nebo mezinárodní soutěže Eurovision Song Contest.

PRsummit tip prvni

Bývalá tvář hudebního kanálu MTV byla známá pro své temperamentní vystupování a styl oblékání. Během své kariéry měla většinou dlouhé černé vlasy, ale v roce 1997 se nechala ostříhat dohola. Po ukončení kariéry na MTV odešla do buddhistického kláštera v Indii a následně se vrátila do rodného Izraele. Zde opět nastoupila do televize a pokračovala v roli moderátorky. V roce 2007 se vdala za Odeda Menashe a v roce 2008 se jim narodil chlapec. Hudební televize rozdá své musiq1 awards za devět dní.

Bývalá moderátorka hudebního kanálu MTV Eden Harel. Foto: musiq1