Hlavní navigace

Loňská vítězka České Miss Eliška Bučková moderuje na televizi Noe

20. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
20. 8. 2009

UVNITŘ FOTO Křesťanská televize Noe získala zajímavou posilu. Moderátorkou pořadu Světlo pro Evropu se stala vítězka loňského ročníku České Miss Eliška Bučková. Já věřím v Boha a snažím se žít tak, abych se mu líbila. Samozřejmě to není jednoduché, ale od toho je ta víra, která vás drží, řekla modelka deníku Blesk.

Podle ředitele televize Noe Leoše Ryška stanice oslovila Bučkovou především proto, že je křesťanka a jako taková dokáže k obrazovce přitáhnout mladé lidi. Její krása nevychází jen zvenku, ale i zevnitř, vysvětlil Ryška. Blesk přinesl informaci o spolupráci Bučkové s křesťanskou televizí tři měsíce poté, co se pořad s miss v roli moderátorky začal vysílat. Poprvé jej Noe uvedla 25. května.

Eliška Bučková (Foto: archiv České Miss)

MMF24

Světlo pro Evropu je magazínem a diskusním pořadem, který se zaměřuje na evropská témata. Jako hosty si často zve představitele Evropské unie a snaží se prosazovat zájmy křesťanů v EU. Je Evropa naše nebo těch, kteří se schovávají za humanizmus, ale zároveň se všemožně snaží Evropu vykořenit z křesťanské tradice? Musí křesťané pouze čelit protikřesťanským snahám evropských institucí, anebo se také oni mohou podílet na rozhodování těchto institucí? ptají se autoři pořadu na webu televize Noe.

Světlo pro Evropu je občasníkem, Noe zatím odvysílala pouhé čtyři díly. Jednotlivé pořady televize velmi často reprizuje. Televize Noe vysílá volně prostřednictvím satelitu na pozici 23,5 stupně východně, v kabelových rozvodech, přes IPTV a v Praze i pozemně v digitálním multiplexu 3 na kanálu 46 z vysílačů Ládví, Strahov a Zelený Pruh.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).