Hlavní navigace

Email.cz nyní s neomezenou kapacitou schránek

15. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Portál Seznam.cz s platností od 15. prosince 2008 nabízí v rámci své freemailové služby Email.cz schránky s neomezenou kapacitou. Vydává se tak cestou třeba amerického portálu Yahoo, který s neomezenými schránkami přišel už před několika měsíci. Uživatelé, kteří si již dříve aktivovali větší verzi schránky s kapacitou 2 GB, přejdou na kapacitně neomezenou verzi automaticky. Ostatní uživatelé si ji budou muset v případě zájmu aktivovat přes SMS zprávu v ceně tří korun.

Portál Seznam.cz s platností od 15. prosince 2008 nabízí v rámci své freemailové služby Email.cz schránky s neomezenou kapacitou. Vydává se tak cestou třeba amerického portálu Yahoo, který s neomezenými schránkami přišel už před několika měsíci. Uživatelé, kteří si již dříve aktivovali větší verzi schránky s kapacitou 2 GB, přejdou na kapacitně neomezenou verzi automaticky. Ostatní uživatelé si ji budou muset v případě zájmu aktivovat přes SMS zprávu v ceně tří korun.

Zvětšení emailové schránky na neomezenou velikost je jen první z řady vylepšení, která Seznam E-mail uživatelům přinese. Na další novinky se mohou těšit v nadcházejícím roce, tvrdí Tomáš Pergler, produktový manažer Email.cz. Velikost příloh zatím zůstává nezměněna (13 MB). Kolik pojmou schránky konkurence? Freemail na Atlas.cz nabízí 1 GB s pomalým růstem za pravidelné používání webmailu. Freemail na Centrum.cz poskytuje až 2 GB. Windows Live Hotmail od Microsoftu pojme až 5 GB a kapacita Gmailu od Googlu neustále pomalu roste v reálném čase. Aktuálně činí přes 7 GB. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).