Hlavní navigace

Emanuele Ridi se vrací, Prima family si registruje název S Italem v Itálii

25. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po roční přestávce se na obrazovku Primy family vrátí italský kuchař Emanuele Ridi, který se proslavil formátem S Italem v kuchyni

Nový pořad s kuchařem Emanuelem Ridim, který se proslavil formátem S Italem v kuchyni, připravuje Prima family. Televize si už u Úřadu průmyslového vlastnictví nechala zaregistrovat název S Italem v Itálii. Ridi zmizel z obrazovky Primy loni na podzim, kdy jeho pořad nahradil nový původní formát Česko na talíři s herečkou Danielou Šinkorovou. Prima se přesto nevzdávala další spolupráce s Ridim, jehož pořad inspiroval k vzniku celé řady tištěných kuchařek.

ICTZ23

K TÉMATU: Itala v kuchyni nahradí na Primě „kuchařka“ Šinkorová

„Nikde není psáno, že S Italem v kuchyni na Primě skončilo. Pouze doběhla aktuální série. Pokračování je otázkou dalšího jednání, které koneckonců s Emanuelem vedeme, přičemž formátem S Italem v kuchyni naše spolupráce rozhodně končit nemusí. Emanuele Ridi se každopádně jednoznačně osvědčil, takže kdybychom s ním definitivně přestali spolupracovat, byli bychom sami proti sobě,“ řekl loni v listopadu serveru DigiZone.cz programový ředitel Primy Petr Vladyka.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.