Hlavní navigace

Emma Smetana povýší na moderátorku hlavních Televizních novin. Již od pátku

Jan Potůček

UVNITŘ GALERIE – Moderátorka si zároveň ponechá i moderování Nočních Televizních novin a bude vyjíždět do terénu jako reportérka. Na obrazovce se objevuje teprve rok.

Doba čtení: 1 minuta

Novou moderátorkou hlavní zpravodajské relace televize Nova, Televizních novin, se od tohoto pátku 28. června stane Emma Smetana. Tu diváci Novy znají už z Nočních a Ranních Televizních novin, v nichž se objevuje v roli moderátorky od loňského srpna (tehdy v ranních relacích). Moderování noční zpravodajské relace si Smetana ponechá i nadále, stejně jako práci reportérky, které se věnuje v době, kdy zrovna nemá moderátorskou směnu.

K TÉMATU: Emma Smetana bude moderovat po Ranních Televizních novinách i jejich noční vydání

„Jsem rád, že se Emma Smetana připojí k moderátorům hlavní zpravodajské relace skupiny Nova. Vážím si její profesionality a všeobecného přehledu, který získala během své dosavadní kariéry a také v průběhu několikaletého pobytu v zahraničí. Věřím, že její zkušenosti přispějí k ještě vyšší divácké oblibě Televizních novin,“ prohlásil generální ředitel Novy Jan Andruško. Sama Smetana vstup do hlavní zpravodajské relace Novy považuje za ocenění její dosavadní moderátorské a reportérské práce.

ROZHOVOR: Vladimír Mužík: Zpravodajství Novy si vychová nové tváře, nechceme lidi od konkurence

Nova neoznámila, zda a s kým bude Emma Smetana tvořit v hlavní zpravodajské relaci moderátorskou dvojici. Pravděpodobná je varianta, že bude Televizními novinami provázet sama, stejně jako Markéta Fialová. Častější využívání sólo moderátorů v hlavní zpravodajské relaci potvrdil v nedávném rozhovoru pro DigiZone.cz i ředitel zpravodajství Novy Vladimír Mužík. “Počítáme s dalšími lidmi, kteří budou moderovat sami,” uvedl.

Našli jste v článku chybu?