Hlavní navigace

Empatia odhalila programové schéma, působí však dost amatérsky

27. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
27. 9. 2011

Chystaná slovenská televize Empatia odhalila včera na svých webových stránkách seznam chystaných pořadů, které se objeví na její obrazovce. Nejde prozatím o programové schéma, ale pouze nástin toho, na co se mohou diváci těšit. Stanice upozorňuje, že si pro diváky připraví domácí tvorbu, která tvoří relace ze života lidí. Ty by měly být naučné, zábavné, oddychové a zároveň i přírodopisné.

K TÉMATU: Chystaná TV Empatia slibuje českou i slovenskou filmovou klasiku

Empatia konkrétně na webu zveřejnila následující seznam pořadů: Cestovanie, Kúpaliská, Móda, Vo víne je pravda, Právná pomoc, Detská relácie, Pol’ovníctvo, Svet žien, Exkurzia mesta, Doktorka nám radí, Včela medonosná, Tínedžer klub, Rísa zvierat a Aplauz. Zajímavostí je, že mezi moderátory relací není jediný muž. V seznamu je šest žen, přičemž některé z nich budou provázet hned několika relacemi. Nejvytíženější moderátorkou bude Maria Kováčová, která zvládne moderovat čtyři relace, pak Michaela Búranová s třemi pořady. Po jedné provází Lucie Nedel’ková a Lenka Kurtišová.

KL24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Televize Empatia odstartuje 3. října, slibuje její provozovatel

Informace, které se objevily na webu www.tvempatia.sk ale působí dosti amatérsky. Relace nebyly vloženy na stránky v textové podobě, ale jako naskenovaná stránka, to znamená, že není možné ani na odkazy kliknout – nejsou aktivní. Samotná prezentace připomíná v roce 2011 spíše web, který vytvářel žák základní školy. Empatia uvádí, že program bude průběžně připravovat před a po spuštění vysílání. Na to už ale měli její zástupci času víc než dost. Z promo smyčky, která se vysílá na satelitu Thor, naopak zmizel termín 3. říjen jako datum startu. Uvádí se zde pouze zahájení vysílání čoskoro.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).