Hlavní navigace

EPG u Primy a Novy v DVB-T pravděpodobně během dneška

AKTUALIZOVÁNO Ještě dnes by se měl v datovém toku multiplexu 2 objevit tzv. elektronický programový průvodce (EPG), na kterého byli zvyklí ze síti A a 3 diváci Novy a Primy. Již od pátku, kdy byl multiplex 2 s těmito komerčními kanály spuštěn, ho majitelé set-top-boxů a televizorů s integrovaným digitálním tunerem postrádají. České Radiokomunikace, operátor multiplexu 2, uvedly pro server DigiZone.cz v sobotu, že průvodce se nevysílá v jejich síti proto, že ho Nova s Primou nedodávají. To ale obě televize shodně popřely.

K TÉMATU: Proč nejde EPG u programů multiplexu 2? Nova s Primou ho nedodávají

PR Summit 2018 Tip Flixbus

Mluvčí české komerční jedničky Michaela Fričová nám sdělila, že televize ho ČRa dodávají, ale ony ho nevysílají. Tvrzení Fričové potvrdila ze stejného postu i Jana Kocová z Primy. Došlo zřejmě k nedorozumění. Data jsme předali včas a nyní společně pracujeme na tom, aby EPG bylo ve vysílání co nejdříve, konstatovala Kocová. Dodala, že by k zařazení mělo dojít ještě dnes. Elektronický programový průvodce (EPG) je prakticky papírovým televizním programem přeneseným na obrazovku. Na pokyn dálkového ovladače máte k dispozici přehled vysílání na té které stanici až na sedm dní dopředu.

AKTUALIZOVÁNO 07:15 – Elektronický programový průvodce (EPG) už se vysílá jak u televize Nova tak i Prima. K dispozici jsou však pouze informace o právě vysílaném a následujícím pořadu.

Našli jste v článku chybu?