Hlavní navigace

Erotická Leo TV se objeví v satelitní platformě CS Link

2. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 4. 2008

Erotický kanál Leo TV, který získal od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) licenci loni na jaře, by měl již brzo zahájit zkušební vysílání v platformě CS Link. V pondělí o tom informoval server Parabola, který se odvolává na vedení společnosti Media Vision, která je jedním z provozovatelů tohoto satelitního balíku. Našemu serveru jeho zařazení potvrdil výkonný ředitel společnosti PK 62, která licenci na kanál vlastní, Libor Horáček. Je jistě v zájmu všech účastníků posílit satelitní trh v ČR, což jde asi nejlépe novými programy, potvrdil Horáček.

DT 23

Rozhodnutí zahájit vysílání v dubnu, je neodkladné. Pokud by tak televize neučinila, přišla by o svou licenci. Ze zákona musí začít vysílat do 360 dní od jejího udělení. Ostrý start je podle počítadla na webových stránkách stanoven na dobu za 90 dní. Televize se ucházela o přízeň RRTV již v srpnu 2006 pod názvem Leo TV, ale tehdy s projektem neuspěla. Licenci dostal až loni v dubnu kanál TV Leo 1, který později získal svolení vysílat opět pod původně plánovaným jménem.

K TÉMATU:
První český erotický kanál TV Leo 1 dostal licenci
Erotická TV Leo 1 se objeví v nabídce O2TV od Telefóniky O2

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).