Hlavní navigace

Erotická stanice Hustler TV začala vysílat širokoúhle, upravila i logo

1. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V současné době už vysílají na českém a slovenském trhu ve formátu 16:9 téměř všechny erotické kanály. Stále se ale ještě najdou výjimky. Jednou z nich je kanál Private TV.

S denním zpožděním oproti původnímu plánu bylo dnes zahájeno vysílání erotické stanice Hustler TV v širokoúhlém formátu. Přechod tohoto programu do poměru 16:9 byl oznámen na 30. listopadu, podle monitoringu redakce serveru DigiZone.cz však byl ještě včera krátce před půlnocí obraz 4:3. V souvislosti s přechodem do širokoúhlého formátu se upravilo i logo stanice. To už není lemováno bílým ohraničením. Identifikátor kanálu je v obraze nyní výrazně větší, než tomu bylo v minulosti.

MM socky3

Erotická stanice Hustler TV vysílá širokoúhle
Autor: repro foto Hustler TV

Erotická stanice Hustler TV vysílá širokoúhle

K TÉMATU: Erotický kanál Hustler TV přejde konečně na širokoúhlý formát 16:9

V současné době už vysílají na českém a slovenském trhu ve formátu 16:9 téměř všechny erotické kanály. Stále se ale ještě najdou výjimky. Jednou z nich je kanál Private TV. V širokoúhlém formátu jsou v tuto chvíli dostupné programy Leo TV, Brazzers TV Europe, Reality Kings TV a Penthouse HD 1 (ve Skylinku dostupný ve standardní kvalitě), ve vysokém rozlišení pak pochopitelně Hustler HD a EroXXX HD. Na širokoúhlý formát nedávno přešla i erotická televize Playboy TV dostupná například v nabídce Mobilní TV od T-Mobilu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.