Hlavní navigace

Erotický magazín Intim nasadí TV Barrandov od 7. prosince, proti Show Jana Krause

12. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Půjde o jeden z prvních společných projektů Barrandova a časopisů, které patří do stejného mediálního domu Empresa Media

Jedním z prvních původních pořadů televize Barrandov, které do vysílání nasadí nové vedení dosazené mediálním domem Empresa Media, bude erotický magazín Intim. Na obrazovce se poprvé objeví v pátek 7. prosince od 22:30 hod. Podle programových plánů Barrandova má jít o „týdeník o lidské intimině a všem, u čeho se možná trochu červenáte“. Pořad, který vzniká ve spolupráci s týdeníkem Instinkt, vlastněným rovněž společností Empresa Media, nese podtitul „Stačí mít vyvinutý instinkt“.

K TÉMATU: TV Barrandov stáhne historický seriál Velkolepé století, neodvysílá ho až do konce

WT100 persony2 (Ilinčev aspol)

Půlhodinový magazín půjde přímo proti Show Jana Krause na Primě family, která začíná krátce po 22. hodině a má hodinovou stopáž. Podle programového ředitele Barrandova Marka Stoniše se Intim bude dívat na erotiku „s nadhledem“, chystá například reportáže z ložnic celebrit, průzkumy a statistiky ze světa sexu a otázky a odpovědi na toto téma s odborníky. Podle webu Mediamania.cz, který na portálu Týden.cz provozuje rovněž majitel Barrandova a Instinktu, se některé reportáže po odvysílání objeví i v tištěné podobě v Instinktu a týdeníku Sedmička.

Moderátorem nového pořadu má být žena, podobně jako kdysi u erotického magazínu Peříčko na Nově. „Její jméno si zatím necháme jako překvapení,“ uvedl Stoniš pro Mediamanii.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.