Hlavní navigace

ESET razantně mění výkonný managment

30. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

ESET čeká v lednu celá řada personálních změn ve vedení firmy. Z výkonného managementu společnosti odcházejí k 1. lednu 2011 spolumajitelé Miroslav Trnka, Rudolf Hrubý, Maroš Grund a Anton Zajac. Tento krok je součástí reorganizace společnosti ESET. Nynější vlastníci s výjimkou Richarda Marka sice odcházejí z výkonného managementu, samotné vlastnické struktury se však tato změna nedotkne, řekl odstupující generální ředitel Miroslav Trnka. Toho ve funkci nahradí právě zmiňovaný Richard Marko,…

ESET čeká v lednu celá řada personálních změn ve vedení firmy. Z výkonného managementu společnosti odcházejí k 1. lednu 2011 spolumajitelé Miroslav Trnka, Rudolf Hrubý, Maroš Grund a Anton Zajac. Tento krok je součástí reorganizace společnosti ESET. Nynější vlastníci s výjimkou Richarda Marka sice odcházejí z výkonného managementu, samotné vlastnické struktury se však tato změna nedotkne, řekl odstupující generální ředitel Miroslav Trnka. Toho ve funkci nahradí právě zmiňovaný Richard Marko, současný ředitel pro technologie.

KL24

Uvolněné křeslo ředitele pro technologie obsadí od začátku nového roku Pavol Luka, který pro ESET pracuje už od studentských let. Na plný úvazek je zaměstnancem firmy od roku 1999, kdy začínal jako programátor. Novým finančním ředitelem bude jeho dosavadní zástupce, tedy Milan Masaryk. Ředitelem pro výzkum bude od ledna Juraj Malcho, který dosud pracoval jako šéf virové laboratoře. Funkci ředitele pro globální obchod a marketing bude zastávat Ignacio Sbampato a severoamerickou pobočku v San Diegu povede Andrew Lee.

Zdroj: tisková zpráva

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).