Hlavní navigace

ESET razantně mění výkonný managment

Jiří Macich ml.

ESET čeká v lednu celá řada personálních změn ve vedení firmy. Z výkonného managementu společnosti odcházejí k 1. lednu 2011 spolumajitelé Miroslav Trnka, Rudolf Hrubý, Maroš Grund a Anton Zajac. Tento krok je součástí reorganizace společnosti ESET. Nynější vlastníci s výjimkou Richarda Marka sice odcházejí z výkonného managementu, samotné vlastnické struktury se však tato změna nedotkne, řekl odstupující generální ředitel Miroslav Trnka. Toho ve funkci nahradí právě zmiňovaný Richard Marko,…

Doba čtení: 1 minuta

ESET čeká v lednu celá řada personálních změn ve vedení firmy. Z výkonného managementu společnosti odcházejí k 1. lednu 2011 spolumajitelé Miroslav Trnka, Rudolf Hrubý, Maroš Grund a Anton Zajac. Tento krok je součástí reorganizace společnosti ESET. Nynější vlastníci s výjimkou Richarda Marka sice odcházejí z výkonného managementu, samotné vlastnické struktury se však tato změna nedotkne, řekl odstupující generální ředitel Miroslav Trnka. Toho ve funkci nahradí právě zmiňovaný Richard Marko, současný ředitel pro technologie.

Uvolněné křeslo ředitele pro technologie obsadí od začátku nového roku Pavol Luka, který pro ESET pracuje už od studentských let. Na plný úvazek je zaměstnancem firmy od roku 1999, kdy začínal jako programátor. Novým finančním ředitelem bude jeho dosavadní zástupce, tedy Milan Masaryk. Ředitelem pro výzkum bude od ledna Juraj Malcho, který dosud pracoval jako šéf virové laboratoře. Funkci ředitele pro globální obchod a marketing bude zastávat Ignacio Sbampato a severoamerickou pobočku v San Diegu povede Andrew Lee.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?