Hlavní navigace

Eset uvedl nový Online Scanner do ostrého provozu

22. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Eset Software uvedla do ostrého provozu novou verzi svého bezplatného antivirového skeneru, o jejíchž přípravách jsme vás informovali již dříve. Nový Eset Online Scanner kromě Internet Exploreru podporuje díky aplikaci Smart Installer také alternativní prohlížeče Firefox a Opera. Novinkou je také integrovaná technologie Anti-Stealth, která slouží pro odhalování a odstraňování rootkitů, o něž tedy nový Eset Online Scanner rozšiřuje svůj záběr.

Společnost Eset Software uvedla do ostrého provozu novou verzi svého bezplatného antivirového skeneru, o jejíchž přípravách jsme vás informovali již dříve. Nový Eset Online Scanner kromě Internet Exploreru podporuje díky aplikaci Smart Installer také alternativní prohlížeče Firefox a Opera. Novinkou je také integrovaná technologie Anti-Stealth, která slouží pro odhalování a odstraňování rootkitů, o něž tedy nový Eset Online Scanner rozšiřuje svůj záběr.

Eset Online Scanner je vynikající první pomoc v případě, když uživatel nemá jistotu v otázce bezpečnosti svého počítače, říká Michal Vidoman, produktový manažer ze společnosti Eset Software. Nyní uvedená verze nahrazuje tu, která uživatelům sloužila od roku 2007. Eset Online Scanner umožňuje zvolit si oblast skenování, podporuje 64bitové systémy a upozorňuje uživatele před možným konfliktem s jeho stávajícím antivirem. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).