Hlavní navigace

Etnetera koupila pětinový podíl v agentuře Fragile Media

Martin Vyleťal

Krátce po oznámení akvizice společnosti AppSatori se skupina Etnetera Group vydala na další nákupy. Tentokrát majetkově vstoupila do mediální agentury Fragile Media.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Představitelé pražské Etnetery už před nějakou dobou dali najevo, že firma nechce do budoucna nechce spoléhat pouze na svůj tradiční byznys, tedy vývoj webů a s nimi spjatých aplikací. 

„Uvědomujeme si totiž, že vývoj na míru není něco, v čem bychom se mohli byznysově posouvat výrazně dále,“ uvedl v srpnovém rozhovoru pro Lupu výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Martin Palička s tím, že Etnetera bude do budoucna nabízet komplexní online marketingové služby.

Do této strategie zapadá i dnes oznámený majetkový vstup Etnetery do mediální agentury Fragile Media. Tu dosud vlastnil její zakladatel Daniel Kafka. Etnetera získala podle údajů z obchodního rejstříků ve firmě pětinový podíl. Fragile Media se zaměřuje především na online marketing.

„S firmami ze skupiny Etnetera Group již delší dobu sdílíme nejen společné kanceláře, ale i stejný způsob uvažování v přístupu ke klientům i zaměstnancům založený na principech svobodně řízené firmy, transparentnosti a osobní zodpovědnosti. Proto je akvizice logickým krokem, který naše aktivity ještě více propojí,“ uvedl Daniel Kafka.

NMI20-tip-Vojacek

Připomeňme, že Etnetera nedávo koupila firmu AppSatori. Díky této akvizici vstoupila do světa Google Apps.

Zdroj: tisková zpráva