Hlavní navigace

Etnetera koupila pětinový podíl v agentuře Fragile Media

3. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Krátce po oznámení akvizice společnosti AppSatori se skupina Etnetera Group vydala na další nákupy. Tentokrát majetkově vstoupila do mediální agentury Fragile Media.

Představitelé pražské Etnetery už před nějakou dobou dali najevo, že firma nechce do budoucna nechce spoléhat pouze na svůj tradiční byznys, tedy vývoj webů a s nimi spjatých aplikací. 

„Uvědomujeme si totiž, že vývoj na míru není něco, v čem bychom se mohli byznysově posouvat výrazně dále,“ uvedl v srpnovém rozhovoru pro Lupu výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Martin Palička s tím, že Etnetera bude do budoucna nabízet komplexní online marketingové služby.

Do této strategie zapadá i dnes oznámený majetkový vstup Etnetery do mediální agentury Fragile Media. Tu dosud vlastnil její zakladatel Daniel Kafka. Etnetera získala podle údajů z obchodního rejstříků ve firmě pětinový podíl. Fragile Media se zaměřuje především na online marketing.

„S firmami ze skupiny Etnetera Group již delší dobu sdílíme nejen společné kanceláře, ale i stejný způsob uvažování v přístupu ke klientům i zaměstnancům založený na principech svobodně řízené firmy, transparentnosti a osobní zodpovědnosti. Proto je akvizice logickým krokem, který naše aktivity ještě více propojí,“ uvedl Daniel Kafka.

BRAND

Připomeňme, že Etnetera nedávo koupila firmu AppSatori. Díky této akvizici vstoupila do světa Google Apps.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).