Hlavní navigace

Euronews potvrzuje pozici leadera. Rozšíří distribuci v chytrých TV

6. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 9. 2011

Panevropský zpravodajský kanál Euronews, který je na starém kontinentu co do počtu diváků jedničkou, chystá expanzi do chytrých televizorů napříč všemi značkami. Zástupci stanice to oznámili na technologickém veletrhu IFA, který v těchto dnech probíhá v německém Berlíně. Smlouvy už jsou podepsány se všemi klíčovými hráči, mezi které patří Panasonic, Philips, Samsung, Toshiba i LG Electronics.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Evropská zpravodajská jednička Euronews spouští vysílání v ukrajinštině

První značkou, kde je Euronews dostupný již od června 2010, byl Panasonic. Majitelé televizorů těchto značek mají díky připojení k internetu k dispozici archiv pořadů News, Cinema, Le Mag a No Comment. Prostřednictvím služby Philips Smart TV je Euronews k dispozici od června letošního roku. Obsahová nabídka je v podstatě shodná jako pro značku Panasonic. Aplikace pro televizory Samsung bude napříč Evropou dostupná v horizontu několika měsíců. Archiv stanice je nabízen v několika jazycích – angličtině, němčině, francouzštině a italštině. Značky LG Electronics, Vestel a Loewe budou brzy následovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).