Hlavní navigace

Euronews spustil dva nové internetové kanály, věnují se byznysu a vědě

17. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Euronews Business nabídne analýzy, počítačově zpracované grafy a interview s osobnostmi světa ekonomiky a finanční sféry, Euronews Discover se zaměří na přírodu, svět zvířat a mimo jiné i cestování.

Panevropský tematický kanál Euronews, který je nejsledovanější zpravodajskou stanicí v Evropě, spustila na videoserveru YouTube dva nové informační kanály, na nichž najdou zájemci řadu doplňujícího materiálu k příspěvkům, jež se objevují ve vysílání. Celkově jde již o třetí „YouTube okno“, které Euronews divákům nabídne. Prvním tematickým kanálem na tomto videoserveru se v dubnu loňského roku stal Euronews Knowledge, nyní bude portfolio doplněné o Euronews Business a Euronews Discover. V České republice je stanice součástí nabídek kabelovýchIPTV operátorů, k dispozici je v nekódované podobě taktéž na satelitu.

MMF24

K TÉMATU: Euronews by se vysílání v češtině nebránil, nemá pro něj ale partnera

Zaměření nových tematických kanálů YouTube je jasné z jejich samotného názvu. Euronews Business nabídne analýzy, počítačově zpracované grafy a interview s osobnostmi světa ekonomiky a finanční sféry a bude k dispozici na adrese: http://www.youtube.com/eu­ronewsbusiness. Euronews Discover má svůj YouTube kanál na http://www.youtube.com/eu­ronewsdiscover. Tematicky se bude orientovat na vše okolo přírody, světa zvířat, festivalů a cestování po celé zeměkouli. Euronews je na videoserveru Google velmi aktivní. Svůj první mezinárodní kanál zde představil již v roce 2007.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).