Hlavní navigace

Eurosport obohatí Tour de France o nové prvky, pomůže mu legenda LeMond

Lukáš Polák

„Cítím, že právě nyní je ten pravý čas na návrat do samého srdce cyklistického dění a pro mě takovým centrem je Eurosport,“ uvedl někdejší cyklista Greg LeMond.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Panevropský tematický kanál Eurosport chce od příštího ročníku cyklistické Tour de France obohatit tento prestižní závod o několik nových prvků. Pomoci mu k tomu má mimo jiné i jedna z legend tohoto sportovního odvětví Greg LeMond. Během Tour de France bude Eurosport například vysílat živou show nazvanou „LeMond na Tour“. Bývalý šampion v ní představí řadu rozhovorů, své prognózy před etapami i ohlédnutí za hlavním děním dne. Další novinkou budou magazíny „LeMond of Cycling“.

Tipli listopad2

ANALÝZA: Jaké dopady bude mít přechod Eurosportu pod Discovery? Následky pocítí i český trh

Cítím, že právě nyní je ten pravý čas na návrat do samého srdce cyklistického dění a pro mě takovým centrem je Eurosport. Těším se na kontakt s fanoušky a na to, že si s nimi užiji největší cyklistické závody společně se štábem Eurosportu. Téměř nemohu uvěřit tomu, že je to už 25 let, co jsem vyhrál Tour de France v roce 1989, právě v roce, ve kterém Eurosport Tour poprvé vysílal. Eurosport slaví 25. narozeniny a já 25. výročí vítězství na Tour de France o pouhých osm sekund před druhým Fignonem, uvedl ke svému novému angažmá LeMond.