Hlavní navigace

Eurosport obohatí Tour de France o nové prvky, pomůže mu legenda LeMond

25. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Cítím, že právě nyní je ten pravý čas na návrat do samého srdce cyklistického dění a pro mě takovým centrem je Eurosport,“ uvedl někdejší cyklista Greg LeMond.

Panevropský tematický kanál Eurosport chce od příštího ročníku cyklistické Tour de France obohatit tento prestižní závod o několik nových prvků. Pomoci mu k tomu má mimo jiné i jedna z legend tohoto sportovního odvětví Greg LeMond. Během Tour de France bude Eurosport například vysílat živou show nazvanou „LeMond na Tour“. Bývalý šampion v ní představí řadu rozhovorů, své prognózy před etapami i ohlédnutí za hlavním děním dne. Další novinkou budou magazíny „LeMond of Cycling“.

ebf - tip do článku - debata

ANALÝZA: Jaké dopady bude mít přechod Eurosportu pod Discovery? Následky pocítí i český trh

Cítím, že právě nyní je ten pravý čas na návrat do samého srdce cyklistického dění a pro mě takovým centrem je Eurosport. Těším se na kontakt s fanoušky a na to, že si s nimi užiji největší cyklistické závody společně se štábem Eurosportu. Téměř nemohu uvěřit tomu, že je to už 25 let, co jsem vyhrál Tour de France v roce 1989, právě v roce, ve kterém Eurosport Tour poprvé vysílal. Eurosport slaví 25. narozeniny a já 25. výročí vítězství na Tour de France o pouhých osm sekund před druhým Fignonem, uvedl ke svému novému angažmá LeMond.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).