Hlavní navigace

Eurosport ode dneška nabídne přenosy z motoristického Le Mans v HD

9. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

9. 6. 2010

Panevropský sportovní kanál Eurosport nabídne v sobotu od 15 hodin divákům vůbec poprvé přenos ze závodu 24 hodin Le Mans ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Uvidí ho jak diváci prvního, tak i druhého kanálu. V souvislosti s tímto slavným závodem se ale chystají i další aktivity. Půjde například o magazín Le Mans 24 Minutes, který bude vysílán živě přímo z dějiště závodu.

Eurosport nabídne sportovním fanouškům 40 hodin přímých přenosů (23h na Eurosportu, 17 h na Eurosportu 2) včetně tréninku a kvalifikace. Na dnešek je připraven volný trénik a kvalifikace na Eurosportu 2. Každá automobilka nasazuje tři vozy, fanoušci motorismu se mohou těšit například na osminásobného vítěze Toma Kristensena nebo bývalé závodníky formule 1 Alexandra Wurze, Marca Geného, Sébastiena Bourdaise či Oliviera Panise. Do studia pak přijdou například jezdec GP2 Josef Král nebo fyzioterapeutka Anna Roubínková a do vysílání se připojí také Tomáš Enge.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.