Hlavní navigace

Eurosport Player už je dostupný i na iPadech a iPhonech

19. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 12. 2011

DOPLNĚNO Nejen prostřednictvím klasického internetového prohlížeče, ale také formou speciální aplikace si mohou od minulého týdne uživatelé mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad pouštět videa a přenosy z přehrávače Eurosport Player. Po aplikaci s aktuálními sportovními výsledky jde tak o další produkt, který jistě majitelé zařízení od společnosti Apple přivítají.

Content tip EARLY

NEPŘEHLÉDNĚTE: Eurosport uvolnil aplikaci pro iPhone s aktuálními sportovními výsledky

V iTunes App Store je možné aplikaci stáhnout zcela zdarma, a to prostřednictvím tohoto odkazu ve verzi pro iPad a zde pro mobilní telefon iPhone. Pozor! Aplikace je dostupná prozatím pouze ve Velké Británii, ovšem v příštím roce by měla expandovat i do dalších zemí. Jejím prostřednictvím získá zájemce přístup k živě vysílaným přenosům ze kteréhokoliv místa, kde se právě nachází. Minimální požadavek na software je operační systém iOS 3.0. Aplikace je k dispozici ke stažení jak prostřednictvím 3G sítě tak i Wifi. Pro kvalitnější způsob zobrazení se však doporučuje využít druhou cestu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).