Hlavní navigace

Eurosport prodloužil vysílací práva pro French Open až do roku 2021

Lukáš Polák

„Tenis je součástí naší DNA. Každý rok dosahují přenosy z Roland Garros na Eurosportu a Eurosportu 2 více než 60 milionů diváků,“ uvedl generální ředitel Eurosport Group Jean-Thierry Augustin.

Doba čtení: 1 minuta

Panevropský tematický kanál Eurosport získal vysílací práva na prestižní tenisový turnaj French Open (Roland Garros) až do roku 2021. Kromě klíčových trhů, jako jsou Španělsko nebo Itálie se tak z něho budou moci těšit minimálně do této doby i diváci v České republice. Eurosport počítá s tím, že tuto významnou tenisovou událost bude pokrývat nejen na hlavním kanálu, ale i své sesterské stanici Eurosport 2. Dále bude k dispozici tato událost také prostřednictvím Eurosport Playeru v chytrých televizorech, mobilních telefonech a tabletech.

IAC19

NEPŘEHLÉDNĚTE: Cyklistická Tour de France vydrží na Eurosportu minimálně do roku 2019

Především Eurosport Player se má stát důležitou platformou pro sledování French Open. Jeho podobu a funkce chce panevropský vysílatel nadále vylepšovat. Jsem opravdu potěšen, že se nám podařilo posílit naše partnerství s Francouzskou tenisovou federací, pochválil si generální ředitel Eurosport Group Jean-Thierry Augustin, který nezapomněl vyzdvihnout, na jak dlouhou dobu stanice práva získala a také skutečnost, že už je majitelem také řady dalších atraktivních podniků, například Tour de France. Tenis je součástí naší DNA a přitahuje miliony diváků, dodal Augustin.

Našli jste v článku chybu?