Hlavní navigace

Evropa 2 bude mít od září nové vedení

9. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Lagardere Active ČR
Od 1. září nastupuje do funkce ředitelky Lenka Maureryová. Odpovídat bude za strategii značky i celkové směřování této rozhlasové stanice.

Lenka Maureryová přichází do Lagardère Active ČR z vydavatelství Mediaforce, kde pracovala jako Managing Director. Zodpovědná bude za veškeré aktivity značky Evropa 2, včetně tvorby multimediální strategie, finančního a personálního řízení.

V oblasti médií se pohybuje více než 15 let a začínala v hudebním časopise Ultramix, přičemž před deseti lety pracovala v marketingovém oddělení Lagardère Active ČR. Pracovní zkušenosti sbírala ale také například jako Brand Manager deníku Metro a v obchodním zastupitelství Media Club měla na starosti klíčové zákazníky.

ČTĚTE TAKÉ: V denní poslechovosti si z celoplošných stanic polepšila Evropa 2 a ČRo Plus

Lagardère prodalo polovinu Rádia Zet skupině Media Bohemia

Lagardère Active má novou tiskovou mluvčí

MMF23 tip3

Velmi si vážím této příležitosti, protože pro mě už řadu let představuje značka Evropy 2 srdeční záležitost. V minulosti jsem již v Lagardère Active ČR pracovala a vždycky jsem si říkala, že se jednou na Evropu 2 vrátím. Je to pro mě obrovská šance a hlavně čest a věřím, že se mi společně se skvělým týmem, který na Evropě 2 je, podaří dosáhnout očekávaných výsledků, říká Lenka Maureryová.

Mediální skupina Lagardère Active ČR patřící do nadnárodní sítě Lagardère Group je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém rozhlasovém trhu. Provozuje pět českých rozhlasových stanic, jednu slovenskou a také mediální zastupitelství.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).