Hlavní navigace

Exministr Dlouhý zasedl v dozorčí radě Telefóniky O2

Jiří Macich ml.

Dozorčí rada společnosti Telefónica O2 na svém zasedání konaném dne 18. února 2011 projednala personální změny ve správních orgánech společnosti. Do funkce člena dozorčí rady kooptovala známého bývalého vysokého politika, mj. ministra a poslance, Vladimíra Dlouhého. Vladimír Dlouhý ve funkci nahradí Jaimeho Smithe, jehož rezignace nabyla účinnosti dnem projednání, tedy 18. února 2011. Dále dozorčí rada znovu zvolila Martina Beka a Jakuba Chytila do funkce členů představenstva společnosti…

Dozorčí rada společnosti Telefónica O2 na svém zasedání konaném dne 18. února 2011 projednala personální změny ve správních orgánech společnosti. Do funkce člena dozorčí rady kooptovala známého bývalého vysokého politika, mj. ministra a poslance, Vladimíra Dlouhého.

Vladimír Dlouhý ve funkci nahradí Jaimeho Smithe, jehož rezignace nabyla účinnosti dnem projednání, tedy 18. února 2011. Dále dozorčí rada znovu zvolila Martina Beka a Jakuba Chytila do funkce členů představenstva společnosti Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
23. 2. 2011 23:49
Jirka (neregistrovaný)

Ještě štěsíi, že bývalého ministra "kooptovali" a pan Jiří Macich umí dokonale česky, přesněji řešeno ovládá dokonale "czenglish", ale prakticky nemluví ani jedním z jazyků :-D

23. 2. 2011 23:20
krakonoš (neregistrovaný)

Aneb: Že by příprava na budování dalšího tunelu? Když na ten železniční do Berouna peníze nejsou a hned tak nebudou? Naštěstí už s touto firmou nemám hodně dlouho nic společného a udělám vše pro to, aby to tak zůstalo.