Hlavní navigace

Extend Firefox: další kolo soutěže pro tvůrce rozšíření

Jiří Macich ml.

Vývojářská soutěž Extend Firefox doprovodí i Mozilla Firefox 3.5. Vlastně byla spuštěna během minulého týdne a zájemci se tak již mohou zapojit. Stačí třeba vytvořit nové rozšíření, které nějakým zajímavým způsobem bude využívat některé z novinek pro vývojáře, které nový Firefox 3.5 přináší. Cílem soutěže je propagace novinek v samotném Firefoxu 3.5 i podpoření vývoje nových rozšíření. Samozřejmě i přilákání mediální pozornosti přijde vhod. Zájemci o účast v soutěží by si každopádně měli…

Doba čtení: do minuty

Sdílet

Vývojářská soutěž Extend Firefox doprovodí i Mozilla Firefox 3.5. Vlastně byla spuštěna během minulého týdne a zájemci se tak již mohou zapojit. Stačí třeba vytvořit nové rozšíření, které nějakým zajímavým způsobem bude využívat některé z novinek pro vývojáře, které nový Firefox 3.5 přináší.

Cílem soutěže je propagace novinek v samotném Firefoxu 3.5 i podpoření vývoje nových rozšíření. Samozřejmě i přilákání mediální pozornosti přijde vhod. Zájemci o účast v soutěží by si každopádně měli poznamenat, že uzávěrka je 2. října. Výsledky pak budou vyhlášeny o měsíc později. Soutěž má samostatné kategorie pro rozšíření zbrusu nová a stávající rozšíření, která však prodělají zásadní změny.