Hlavní navigace

Facebook Messenger pro Windows je venku, v testovacím režimu

Daniel Dočekal

Po úniku Facebook Messenger pro Windows se informace o software i odkaz na stažení objevily ve Facebook Help Center (What is Messenger for Windows?). Facebook Messenger je aplikace pro Windows umožňující využívat Facebook Chat, Zprávy, sledovat Ticker a získávat notifikace. Upozornění – výše uvedený odkaz se vám zobrazí pouze pokud používáte Facebook v angličtině. Pomůže případně vpravo nahoře přepnout na US English.

Doba čtení: 1 minuta

Po úniku Facebook Messenger pro Windows se informace o software i odkaz na stažení objevily ve Facebook Help Center (What is Messenger for Windows?). Facebook Messenger je aplikace pro Windows umožňující využívat Facebook Chat, Zprávy, sledovat Ticker a získávat notifikace.

Upozornění – výše uvedený odkaz se vám zobrazí pouze pokud používáte Facebook v angličtině. Pomůže případně vpravo nahoře přepnout na US English.

Facebook Messenger je v testovácí fázi a pokud se rozhodnete ho testovat, měli byste vědět, že jeho součástí je i automatická aktualizace. Tedy něco podobného jako automatická aktualizace nainstalovaná bez vědomí uživatelů do jejich počítačů pokud si aktivují Facebook Video Chat.

Našli jste v článku chybu?