Hlavní navigace

Facebook přestává podporovat Internet Explorer 7?

Daniel Dočekal

Nová podoba profilu na Facebooku (Timeline) není použitelná pro IE7 a pro některé zahraniční média je to důvodem k tomu, že uvažují o konci podpory IE7 Facebookem. Je to prakticky rok co Facebook ohlásil ukončení podpory IE6. Facebook by každopádně nebyl sám, kdo se rozhodl přestat podporovat IE7. Google něco takového oznámil loni a IE7 má navíc celosvětově už jenom velmi malý podíl (někde okolo 4%, IE6 má zhruba 2.2%).

Nová podoba profilu na Facebooku (Timeline) není použitelná pro IE7 a pro některé zahraniční média je to důvodem k tomu, že uvažují o konci podpory IE7 Facebookem. Je to prakticky rok co Facebook ohlásil ukončení podpory IE6.

Facebook by každopádně nebyl sám, kdo se rozhodl přestat podporovat IE7. Google něco takového oznámil loni a IE7 má navíc celosvětově už jenom velmi malý podíl (někde okolo 4%, IE6 má zhruba 2.2%).

Odmítavý přístup Timeline k IE7 ale může být dobrou zprávou pro ty, co Timeline nechtějí. Mohou používat IE7, případně si nastavit User-Agent tak, aby jejich prohlížeč identifikoval jako IE7.

Špatná zpráva ale je, že konec podpory IE7 není ověřený a jde jenom o spekulace některých zahraničních médií.

Zdroj: Facebook phasing out support for IE7

Našli jste v článku chybu?
1. 1. 2012 13:10
Přezdívka (neregistrovaný)

Nešlo by psát tak, aby to dávalo smysl?

" IE7 má navíc celosvětově už jenom velmi malý podíl (někde okolo 4%, IE7 má zhruba 2.2%)."

"konec podpory IE7 není ověený"

Tolik textu, aby se to nedalo překontrolovat, to zas není.

1. 1. 2012 23:01
Přezdívka (neregistrovaný)

Mě by to ani tak nevadilo, ale někdy z toho lezou zmatlaniny, které nedávají smysl. Daleko víc mě štve, že s velkou oblibou vyplňuje zprávičky cut & paste překopírovaným anglickým textem.

Divím se, že Lupě ještě nedošlo, že s tímto přístupem je lepší číst přímo anglické servery než Lupu.cz.