Hlavní navigace

Facebook Studio je místo, kde se mohou marketéři pochlubit

21. 4. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Místem, kde se mohou marketéři pochlubit a zákazníci inspirovat, jak na marketing na Facebooku, se má stát Facebook Studio. Jde o oficiální web Facebooku, na který mohou marketéři zadat údaje o své kampani, nahrát obrázky či video k ní a doufat, že dostatečnému množství lidí se bude kampaň líbit, „lajknou ji“ a tím se dostane mezi Spotlight, stálý výběr toho nejlepšího, jak propagovat firmu a značku na Facebooku. 

Místem, kde se mohou marketéři pochlubit a zákazníci inspirovat, jak na marketing na Facebooku, se má stát Facebook Studio.

Jde o oficiální web Facebooku, na který mohou marketéři zadat údaje o své kampani, nahrát obrázky či video k ní a doufat, že dostatečnému množství lidí se bude kampaň líbit, „lajknou ji“ a tím se dostane mezi Spotlight, stálý výběr toho nejlepšího, jak propagovat firmu a značku na Facebooku. 

Facebook Studio Spotlight  

Autor článku

Autor byl v letech 2008 – 2012 šéfredaktorem serveru Lupa.cz. Stál u zrodu řady projektů. Je spoluzakladatelem Energomonitoru, v CZ.NIC vedl projekt Turris. Je předsedou místní organizace Pirátské strany v Brandýse – Staré Boleslav.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).