Hlavní navigace

Facebook uvádí novou verzi Facebook Questions

25. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Facebook uvádí novou verzi aplikace Facebook Questions. První verzi začal testovat loni v létě, ale uživatelský zájem zůstal za očekáváním. Nyní tedy přichází verze nová, která je dostupná i pro uživatele z České republiky, byť jí zatím chybí česká lokalizace. V rámci Facebook Questions lze položit otázku, která se pak objeví na zdi mezi dalšími příspěvky. K otázce lze připojit možné odpovědi, mezi kterými si pak odpovídající uživatel může vybrat, případně může vložit vlastní odpověď.

Facebook uvádí novou verzi aplikace Facebook Questions. První verzi začal testovat loni v létě, ale uživatelský zájem zůstal za očekáváním. Nyní tedy přichází verze nová, která je dostupná i pro uživatele z České republiky, byť jí zatím chybí česká lokalizace.

V rámci Facebook Questions lze položit otázku, která se pak objeví na zdi mezi dalšími příspěvky. K otázce lze připojit možné odpovědi, mezi kterými si pak odpovídající uživatel může vybrat, případně může vložit vlastní odpověď.

Novou otázku lze naNews Feed poslat takřka stejně jako stavovou zprávu či obrázky a videa. U otázek resp. anket lze vidět, kdo s přátel jak odpovídal. Ostatní uživatelé, které zajímá vývoj odpovědí na otázku, ji mohou sledovat. Podporováno je také položení dotazu konkrétním uživatelům Facebooku.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.