Hlavní navigace

Fajnrock TV do programu zařazuje živé koncerty a Muzikantskou­ dílnu

Lukáš Polák

Přímý konkurent televize Rebel patřící do skupiny Pohoda podnikatele Radima Pařízka vysílá kromě kabelových sítí také v pražské a středočeské Regionální síti 4.

Doba čtení: 1 minuta

Dobrou zprávu pro milovníky kvalitní rockové muziky a své diváky má tematický kanál Fajnrock TV. Počínaje 4. březnem od 20 hodin, tedy zítřejším úterkem, se v jejím vysílání objeví také živé koncerty v plné délce. Jako první diváci uvidí vystoupení rockové kapely Foo Fighters, konkrétně záznam Live At Wembley 2008. V dalších týdnech nebudou chybět legendy jako jsou AC/DC, Killswitch Engage a z českých luhů a hájů například Daniel Landa. Takzvané „živáky“ už Fajnrock TV vysílala, ale teprve teď se dostanou k divákům v již zmiňované plné délce.

Z ARCHIVU: Pařízkova konkurence nespí: Fajnrock TV změnila vizuál a chystá novinky

Vlastní programovou novinkou je pak Muzikantská dílna. Půjde o přibližně desetiminutové okénko s premiérou v úterý v 19:00, jehož náplní budou kytarové školy, workshopy, recenze, praktické věci, bubenické školy a řada dalšího. Pořad tak svým zaměřením bude cílit nejen na zkušené, ale i začínající hudebníky. Tento nový formát vzniká ve spolupráci s webovými stránkami www.kytary.cz. Jak se říká, co Čech, to muzikant a mezi rockery to platí dvojnásob! Věříme, že si toto okénko hlavně začínající muzikanti oblíbí, uvedl programový ředitel stanice Jan Kinšt.

Našli jste v článku chybu?