Hlavní navigace

Fajnrock TV se definitivně zbavila hvězdy v logu, už s ní nepočítá

18. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice do vysílání zavádí programovou novinku – hudební zpravodajskou relaci Plewell. Ta poběží pravidelně v neděli od 20 hodin, případně pak v pondělních a úterních reprízách.

Stanice Fajnrock TV, kterou provozuje společnost Fajn Rock Media, už nebude v souvislosti se svou vizuální prezentací používat dosavadní symbol hvězdy. Serveru DigiZone.cz to potvrdil programový ředitel televize Jan Kinšt. V on-air variantě loga, tedy v té, již vidí diváci přímo ve vysílání, už zmizela hvězda před několika týdny, nyní se nebude objevovat ani v propagačních materiálech; na plakátech k akcím, jichž bude program partnerem, a podobně. Fajnrock TV prezentuje charakteristická trikolóra bílá – červená – černá. Jedná se o výrazný vizuální prvek, který se musí objevit ve všech materiálech, píše se v grafickém manuálu.

ebf - partner 1

K TÉMATU: Fajnrock TV, konkurence Pařízkova Rebela, testuje nové varianty grafiky

Fajnrock TV zároveň do vysílání zavádí programovou novinku, kterou je zpravodajská relace Plewell. Ta poběží pravidelně v neděli od 20 hodin, případně pak v pondělních reprízách od 17:00 a v úterý od 12:00. Plewell vzniká ve spolupráci s magazínem Help Music, který vydává společnost Yangame Group. Místo Voříška ale čekejte Zellera (Cocotte Minute, Pomeranč) a v „roli Evy Jurinové“ se představí vycházející hvězda hudební žurnalistiky Mgr. Sladká, láká rockové fanoušky s narážkou na komerční televize Prima a Nova tematická stanice Fajnrock TV, která je součástí nabídek kabelovýchIPTV operátorů a taktéž pražské Regionální sítě 4.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).